Kargo Süresi

"Siparişimin ulaşması ne kadar sürer?"

"Siparişler 1-2 iş günü içerisinde işleme alınır ve sevk edilmek üzere hazırlanır. Teslimat süreleri, ürün açıklamasında belirtilmediği sürece, satın alma anından siparişinizin dünya çapında gönderilmesine kadar 1-3 hafta (iş günü) sürebilir. Bazen öncelikli gönderim ile özel satışlarımız oluyor, örneğin 3-8 gün gönderim. Nakliye süreleri tüm ürünlerde ürün açıklamasında bulunabilir ve nakliye süreleri bazen özellikle ürüne bağlı olarak değişebilir."

"Kargo nasıl işliyor?"

"BLİSS size en iyi fiyatları ve en harika yenilikçi ürünleri sunmak için küresel tüccarlar ve en kaliteli el yapımı zanaatkârlarla çalışır. Bu, siparişinizin dünyanın her yerinden gönderildiği anlamına gelir. Gönderilerimizin çoğu için kargo yöntemlerimiz USPS ve FedEx'tir.

Doğrudan ortaklarımızdan gönderdiğimiz ve ürünlerimizin çoğu yüksek talep gördüğü için, ürünlerinizin gelmesi 1-3 hafta (iş günü) sürebilir. Farklı ürünler satın alırsanız birden fazla paket almanız mümkündür.

Lütfen hemen görünmezse endişelenmeyin. Her numarayla birlikte takip numaraları da sağlıyoruz."

"Bir ürünü nasıl iade edebilirim?"

"İade Politikamıza bakın. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bize destekblisstr@gmail.com adresinden bir e-posta gönderin."

"Mesajıma cevap vermeniz ne kadar sürer?"

"Web üzerindeki en hızlı yanıt sürelerinden birini korumaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar düzenli olarak en iyi sonuçlarımızı elde ettik ve sorulara 1-3 saat içinde yanıt verdik, ancak her zaman mükemmel değiliz, bu nedenle lütfen 24 saate kadar bekleyin - özellikle hafta sonları veya tatil günlerinde. Harika müşteri desteğini garanti ediyoruz!"

İletişim Formu